-->

Şehirler arası ev taşıma

Şehirler arası nakliye hizmetinin uzman bir kadro ile yerine getirilmesi hususunda, izlediğimiz yenilikçi politika ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini esas almaktayız.

Image 01

Şehirler Arası Nakliyat

Yaşamımızda birçok sebepten dolayı ev veya şehir değiştirmek zorunda kalmaktayız. Gerek iş sebebiyle olsun gerek evlilik sebebiyle olsun veya diğer sebepler ile olsun evimizi veya memleketimizi değiştirmek zorunda kalmaktayız. En çok zorlanılan durum işe şehir değiştirmektir. Gerektiğinde evimizi yüzlerce kilometre uzaklıktaki şehirlere taşımaktayız. Bu işlerde aslına bakıldığında tam bir baş belasıdır. Birçok kişi bu işlerden bıktığı için şehirlerarası nakliyat firmaları ile çalışmaktadır..

daha fazla
Image 02

Maltepe Şehirler arası nakliyat

Şehirlerarası nakliye firmaları evinizi bulunduğunuz ilden alır paketler ve gideceğiniz ile götürüp evinize taşır sonrasında da montajını gerçekleştirir. Sizde ev sahibi olarak sadece gidip evi kontrol edip son rötuşları yaparsınız. Son rötuşları da genelde bayanlar yapar. Bu durumda erkeklere düşen tek iş güvenilir bir şehirlerarası nakliyat firması ile anlaşmaktır. Biz uzun yıllardır Türkiye’nin her iline şehirler arası nakliye yapan profesyonel ekibimiz ile uygun hizmet veren bir firmayız. .

daha fazla
Image 03

Şehirler Arası Nakliyat Maltepe

Yaptığımız her nakliyat işi garantimiz altındadır. Eğer eşyalarınıza taşıma esnasında bir şey olursa bütün masraflar bize aittir. Örneğin taşıma esnasında televizyonunuz bozuldu mu? Firmamıza geri dönüş yapıp durumu anlatmanız yeterlidir. Biz sizi hiçbir şekilde mağdur etmeyiz. Bütün masraflarınızı koşulsuz şartsız karşılılar gerekirse eski televizyonunuzun yerine yeni sıfır televizyon alıp size teslime deriz. Ama siz bunca avantaja rağmen kendiniz taşımaya kalkarsanız masraflara da katlanmak zorunda kalırsınız.

daha fazla

Avrupa Nakliyat

. Avrupa Nakliyat olarak firmamızın deneyimli ve güler yüzlü müşteri temsilcileri aracılığı ve siz değerli müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışı ile eşyalarınızın güvenli ve hızlı bir şekilde taşımanın gerçekleşeceği, ve hataların meydana gelmemesi için gereken tüm özeni göstermektedir. Tüm taşıma işlemlerinizde ambalajlama, taşıma, indirme ve yğkleme gibi kavramların tamamı uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Taşıma esnasında meydana gelebilecek olan tehlikelere karşı eşyalarınız sigortlı bir şekilde taşınır.Eskişehir Türkiye’nin önemli şehirlerinden birisidir öğrenci şehri olarak bilinen Eskişehir şehir içi yapılan taşımacılıkta da uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir.

daha fazla